32° Açık

Forma Göğüs Sponsoru Has Konak Oldu

Spor - 12/09/2020 16:12 A A

Süper Lig’de mücadele eden temsilcimiz Yeni Malatyaspor’un forma göğüs sponsoru belli oldu.

Süper Lig’e yaptığı transferlerle iyi bir başlangıç yapmak isteyen Yeni Malatyaspor’da merakla beklenen forma göğüs sponsoru belli oldu. Malatya’nın önde gelen İnşaat firmalarından biri olan Has Konak İnşaat sahibi başarılı iş adamı ve futbol sever Tahsin Yılmaz, Yeni Malatyaspor’un 2020-2021 sezonundaki forma göğüs sponsoru oldu.

Yeşilyurt Belediyespor’un eski başkanı olan, futbola olan sevgisiyle tanınan ve İnşaat sektöründe son yıllarda adından söz ettiren Tahsin Yılmaz, sponsorluk anlaşması yaptıkları için mutlu olduklarını, Malatya’nın ortak değeri Yeni Malatyaspor için bu anlaşmanın hayırlı olmasını ve bu sezon büyük başarılara birlikte imza atmanın kendilerini mutlu edeceğini belirtti. İş insanı Tahsin Yılmaz, göğüs sponsorluğu konusunda anlaşmanın gerçekleştiğini ve isim sponsorluğu içinde Başkan Adil Gevrek ile görüşmelerinin sürdüğünü belirtti.

Tahsin Yılmaz’ın ofisinde gerçekleştirilen toplantıda bütün detaylar konuşuldu ve anlaşma sağlandığı. Yeni Malatyaspor’un forma göğüs sponsorluğu Has Konak olacağı belirtildi.

 

Spor - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.