31° Az bulutlu

Büyükşehir Meclisi Toplandı

Gündem - 15/06/2024 09:26 A A

Malatya Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısının II. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er Başkanlığı’nda 14 Haziran 2024 Cuma günü saat 15.00’te Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe sınırları dahilinde yer alan riskli yapılarda, depremde hasar gören yapıların dönüşümünü sağlamak amacıyla imar planına plan notu eklenmesini içeren 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notu değişikliği hakkındaki İmar ve Bayındırlık Komisyon raporu okunarak kabul edildi. Diğer gündem maddelerinin ise bir kısmı ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, gündem maddelerinin görüşülmesinin arından Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerinin ve Malatyalıların Kurban Bayramı’nı kutladı. Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı birleşiminin ise 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.

 

Gündem - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.