27° Açık

TOKİ Bahar İlkokulunda  Açık Hava Sineması

Gündem - 23/06/2021 11:29 A A

Yeşilyurt TOKİ Bahar İlkokulunun okul bahçesinde açık hava sineması etkinliği düzenlendi.

Salgın nedeniyle eğitimin uzaktan devam ettiği ve bu süreçte öğretmenlerin ekran başında uzun süreler geçirmek zorunda olduğui bir eğitim-öğretim yılının sonunda bir nebze de olsa moral bulabilmeleri amacıyla düzenlenen açık hava sineması etkinliğine Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hafız İmer ve Seyfettin Duman ile kurumda görev yapan öğretmenler katılım gösterdi.

Etkinlikte söz alan Okul Müdiresi Aslıhan Bilici,”Öğretmen arkadaşlarımız bir yılı aşkın bir süredir gerek yüz yüze gerekse de uzaktan eğitim aracılığıyla öğrencilerimiz için ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Emeklerinden dolayı tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Bu zorlu geçen bir yılın ardından öğretmenlerimize moral verebilmek, streslerini atabilmelerine yardımcı olmak adına şehrin en yüksek okulunda, Malatya manzarası eşliğinde salgın tedbirlerine de uyarak açık hava sineması etkinliği düzenlemeye karar verdik. Bu güzel etkinliğimizde aramıza bulunan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Kalay olmak üzere tüm Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Umarım hayal ettiğimiz gibi bir etkinlik olur” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ise, sizin nezdinizde tüm öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, salgın sürecinde çok yorulduğunuzun farkındayız. Bu vesileyle bir araya gelmekten de mutluluk duyduk” şeklinde konuştu.

Gündem - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.